top of page

Martin

Jsem úplně normální kluk, který vždy snil o tom, že bude mít vlastní podnik. Má praxe začínala v malých hotelích střední třídy, kde jsem se od začátku a si neučil skvělé gastronomii, ale moc mě to naučilo samostatnosti a hospodaření. Pokračování mé cesty bylo dá se říci raketové. Po boku Kuchaře roku 2012 jsem vařil v restauraci La Veranda, poté v hotelu Radisson SAS. Gastronomii jsem mikdy neopustil a nikdy bych toho nebyl schopen, ale posledních několik let / 8 / jsem se staral o jedinečný projetk Jítravský Dvorec. Mohl jsem zde uplatnit své zkušenosti a ty co jsem neměl jsem si zde osvojil. Skvělá příležitost zkusit vše na "nečisto". Vroce 2018 jsem dospěl k závěru, že by to chtělo již naplno ve vlastním projektu... A tak mě tu máte :-)

Kateřina

Ač se s Kačkou neznáme roky,  nedokážu si vůbec tento projekt bez ní a její podpory představit. Vězte, že toto nebude jen o skvělém jídle,a le i o atmosféře, kterou mám v plánu vytvořit. Je v tomto ohledu jedinečná a já ji za to tak miluji.

Doufám, že i vy se budete u NÁS cítit jako doma. 

Veronika

Toto až občas nenápadné děvče je mému srci tak blízko, že nemůže být bližšího. Má krev a mé dítě jse ve šlépějích svého otce . Při a po studiích na hotelové škole, bude jistě nezbytnou součástí tohoto projektu. 

Daf

Rozumím tomu, že popisovat zde našeho psa není v gastronomii zcela obvyklé, ale rádi Vás opravdu přivítáme v rodinném kruhu a od k nám nerozlučně patří. Nemusíte ale mít obavy, že Vás bude jakkoliv obtěžovat či zlobit 

František

Nemohu zapomenou na mého,a teď už našeho rodinného přítele, který je v celém projektu angažován více nežli si sám dokáže připustit. Jelikož je zkušený kuchař,  šikovný člověk je naším velkým podporovatelem a nejen slovem ale i činy

Samuel a Nicol

skvělé "naše" děti ketré k nám patří. Chvíli trošku zlobivé, jindy jedinečně hodné. My je milujeme a k mému projektu patří stejně tak, jako Kačka,Veru či Daf.

bottom of page